Vytvoření titulních snímků

Úvodní snímek

Pro příjemnější prohlížení vašich vzpomínek jsme pro vás připravili galerii titulních snímků v retro stylu, které lze vložit na začátek každé složky. Na obrázku může být libovolný text. Cena je 200 Kč za prvních pět úvodních snímků a 20 Kč za každý další.

Máte na výběr z třiceti stylů a rovněž můžete zvolit jinou barvu pozadí. Text v obrázku vám upravíme podle vašich požadavků. Zde je důležité, abyste v zásilce jednotlivé série, na jejichž začátku bude titulní snímek, vhodně označili. Objednání titulních snímků je možné v jednom kroku objednávkového formuláře.

Jak označit krabičky

Titulní stránka se bude prvním snímkem každé složky, tj. bude zvlášť pro každou krabičku diapozitivů, pás kinofilmu, obálku fotografií apod. Podle vámi dodaných informací tyto úvodní snímky připravíme. Na každou krabičku tedy čitelně napište název a rok pořízení. Příklad, jak označit krabičky:

  • 01 - Na vsi, 1989
  • 02 - Bratislava 1, 1990
  • 03 - Bratislava 2, 1990
  • 04 - Ples hasičů, 1990

Jak vypadá výsledek

Zde se můžete podívat na vzorek toho, jak vypadá struktura výsledné zakázky, včetně pojmenování souborů a složek, které je u nás vždy samozřejmostí.

Styl titulních snímků